IT'S NEVER TOO LATE FOR SWEATERS

Síce sa to už vonku pomaly začínalo podobať na jar, stále je tu dážď, vietor a ďalšie nepríjemné prejavy počasia, ktoré sa snažia slnečno a teplúčko zničiť. Preto nemám rada aprílové počasie. V jeden deň by som mohla ísť von v šortkách, a aj tak teplom zhorieť, a na ďalší deň by som si najradšej vytiahla minimálne jesenný kabát aby som nezamrzla. Neviem či sa mám smiať alebo mám začať plakať. Avšak práve v tomto období stále nie je neskoro na svetríky. Prednedávnom mi prišiel jeden z "Bižutéria a pekné vecičky" a som s ním spokojná. Síce mohol byť kúsok dlhší, ale na tom nezáleží. Hlavne, že sa mi páči. A ako ste na tom vy a svetríky? :)

Maybe it has started to look like spring, but there're still rain, wind and another uncomfortable expressions of weather which are trying to destroy this start of sunny and hot time of the year. This is why I don't like April. One day I can go out dressed in shorts and still feeling hot as hell, and the other day I want to put on my autumn coat again because I'm freezing. I don't know if I'd rather smile or cry. But on the other hand this is one of the best chances to wear sweaters. I received one about two weeks ago from "Bižutéria a pekné vecičky" and I really like it! I think it could be longer but it doesn't matter, it's still adorable! The main thing is that I love it! And what about you and sweaters? :)
- I'm so sorry for my English. Please let me know if there is any mistake.Share this:

, ,

CONVERSATION

9 komentárov:

 1. naprosto úžasné fotky, moc ti to sluší. A díky za tip na bižuterii a pěkné věcičky, hned na to koukám a třeba si taky něco koupím , pač ten svetřík je fakt krásný, pokud je to teda ten na fotkách.
  mimochodem, máš můj odběr :3
  lost-strength.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dokonalý svetrík <3 Inak outfit je veľmi pekný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc hezký outfit! Boty suprr, máš vážně styl :-).

  www.laleitr.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten sveter je proste nádherný, rovnako ako tie topánky :)) si skvelá :333

  OdpovedaťOdstrániť
 5. waaaaaau užasne :3
  http://www.dtheblogger.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť