WHEN I LIKE TO WEAR DRESSES

Šaty nezvyknem nosiť často, ale keď sa pre ne už rozhodnem, tak rozhodne nemôžu byť jednoduché a nenápadné, však tvoria väčšinu outfitu. Outfit som doplnila topánkami z cosmopolitus. Fotky boli fotené asi pred dvomi týždňami, ospravedlňuejm sa za to, že vám ich sem dávam až teraz, ale malo som málo voľného času. Na našej škole sú teraz maturity, a tak máme oddychovejší režim. Ale len tento týždeň, potom sú tu riaditeľské testy -_-

I don't wear dresses very often, but when I decide to wear them, they have to look originally and interesting because they are usually the main part of the outfit. I wore shoes from cosmopolitus (This shop is such an amazing! You can get there different shoes for different occasions- there are over 2000 pairs of shoes!) Photos were taken 2 weeks ago. I'm so sorry for posting them now but I didn't have much time because of school. 

COSMOPOLITUS:
Lacné dámske topánky- najširší výber dámskej obuvi (nad 2000 párov). Najširší výber dámskej obuvi- Cosmpolitus. Vyberáme tie najkrajšie kúsky. Samozrejmosťou je perfektný dizajn a trendy farby. Dámske topánky za najnižšiu cenu. Ponúkame: dámska obuv, tenisky, čižmy, válenky, snehule, balerínky, lodičky, črievičky, vysoké plátenky topánky, lodičky, papuče, gumáky, šľapky, dreváky, žabky, vysoké a nízke , poltopánky, sandále, tramky, vysoké kozačky a inú obuv.. Lacné dámske topánky a kvalitná dámska obuv skladom! Cosmopolitus.Com - predaj dámskych topánok. Akcie - zlavy - výhodné ceny - výpredaj čižiem.


Share this:

, , ,

CONVERSATION

1 komentárov: