BRATISLAVA 25th JUNE 2014

Včera sme boli na koncoročnom výlete spoločne s triedou. Výlet sám o sebe nebol nič extra- boli sme v botanickej záhrade, v parlamente (btw politiku nenávidím, ale ich rokovania stoja za to) a nakoniec najzaujímavejšia časť výletu- AVION (aj keď lepší je Aupark, Eurovea, vlastne skoro všetky ostatné nákupné centrá v Blave). 

Tento krát mi však bolo miesto, kde nás vysadia ukradnuté, pretože aj tak som moc neplánovala behať po obchodoch. Najkrajšia časť tohto nezaujímavého výletu, ktorá ho spravila úplne úžasným bolo stretnutie sa s mojou milovanou dvojičkou, ktorá žije práve v Bratislave. Vidíme sa len raz za čas.. Presnejšie raz za rok, keďže asi toľko krát som do roka v Bratislave. Miška je úžasný človek, ktorého úplne žeriem a je mi neskutoćne ľúto, že musí bývať tak strašne ďaleko :'(

Stretli sme sa najskôr ako to bolo možné. Aj napriek tomu, že som pôvodne nemala v pláne nakupovať, konečne som si kúpila nové plavky, a kým som si konečne vybrala tie správne, Miška ma počkala neďaleko od kabíniek. Je to skvelý pocit, keď po roku môžete konečne objať tak blízkeho človeka, akým mi je práve ona. 

Z Avionu sme vystrelili ešte predtým ako zaćalo pršať, porozprávali sme sa a pofotili. Keď začalo poprchať, tak sme sa vrátili spôt a skončili sme (nečakane) v ďalšom obchode, kde som si zase niečo kúpila. (Najlepšie sú neplánované nákupy, pretože vždy, keď ich plánujem, tak si skoro nič nekúpim :D)

Naša hodinka a pol sa nám veľmi rýchlo skončila a v poriadnom lejaku som musela opustiť tú krásnu brunetku, ktorá za mnou merala cestu do Avionu. Už tak na mňa museli všetci čakať. 

Je dosť smutné, že zase nevieme, kedy sa nám naskytne nejaká príležitosť vidieť sa. Prečo sme po svete tak divne roztrúsení a nemôžeme byť na blízku ľudí, na ktorých nám záleží?

Fotka z botanickej záhrady

Ale obdivuhodné je, že som nespadla! :D

Miška už blog nemá, preto mi prosím spravte radosť, a aspoň ju follownite na instagrame :) - http://instagram.com/krsiatko 
S ňou <3

10428517_10201400635177117_297818758783975963_n.jpg (640×640)
Túto fotku som jej šlohla z instagramu

A nakoniec NEW IN z Blavy. Kúpila som si plavky- Tezenis, čierne triko- H&M, sponky, sukňu a snapback- Tally Weijl a náušničky s ružičkami sú od Mišky :3 

Share this:

, ,

CONVERSATION

3 komentárov:

 1. Super fotky, s Miškou ste krásne! :) A tie plavky sú skvelé ♥

  Stray Alley

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tie plavky si si krasne kupila

  Pozyvam na letnu super giveaway tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/06/letne-rozdavanie.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj

  pozývam ťa na giveaway o úžasný náhrdelník
  http://mademoiselleiva.blogspot.sk/2014/06/giveaway-multi-coloured-statement.html

  prajem krásny deň
  Ivana

  OdpovedaťOdstrániť