TV SERIES: THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

Nakoľko som neskutočne neuveriteľne závislá na seriáloch, dovolím si vám dať ďalší tip na zrelaxovanie sa pri nejakom dobrom seriály. Neviem ako ste na tom vy, ale ja osobne mám najradšej seriály v angličtine s titulkami, pretože počas oddychu si môžem precvičovať tento skvelý jazyk (nie len rozmýšľať, čo ktorá postava povie- prekladť si titulky pokiaľ nabehnú skôr, ale aj počuť plynulú angličtinu a tým si rozširovať slovnú zásobu a zlepšovať výslovnosť). Síce medzi americkou a anglickou anglićtinou je rozdiel, myslím si, že to až tak strašne nevadí.
key_art_the_secret_life_of_the_american_teenager.jpg (900×350)

Dobre, teraz sa presuňme k hlavnej myšlienke recenzie- seriál The secret life of the american teenager. V prvej rade zaujme všetkých fanúšikov klasických teenegerských problémov. Seriál je zameraný najmä na rodinu Amy Juergens. Amy je študentka, ktorá sa práve so svojimi 2 najlepšími kamarátkami dostala na strednú školu, kde sa stretáva so svojím letným objavom, s ktorým zažila krátky románik. Niekoľko dní po zaćiatku školského roka si uvedomila, že leto strávené v hudobnom tábore a pár dní stravených práve s Rickym Undewoodom nebol práve najrozumnejší život ako zaćať ďalšiu etapu svojho života- strednú školu.

tumblr_mrifq8oBjH1rhn070o4_1280.jpg (807×605)

Amy zistila, že s Rickym spravila obrovskú chybu, ktorá bohužiaľ mala aj svoje dôsledky- otehotnela v 15. Najskôr sa snaží na túto komplikáciu pozabudnúť a svoj život žiť ďalej. Avšak všetko sa začne viac komplikovať, keď začne tráviť svoj čas s Benom Boykewichom, do ktorého sa pomaly ale isto zamilováva. Ona sama je ešte dieťa, a tak vôbec nevie ako má túto komplikáciu vyriešiť, komu o tomto probléme povedať, a ći je vhodné to povedať vôbec niekomu.

Počas vymýšľania rôznych spôsobov ako tento problém vyriešiť sa v živote Amy a jej priateľov stáva mnoho vecí, ktoré jej rozhodnutia vkuse ovplyvňujú a ona sama nevie ako to všetko skončí. Dostáva sa do veľa vtipných, ale aj emočne náročných rozporov so sebou samou, ale aj so svojimi priateľmi.... A viac vám nechcem prezrádzať aby som nebola za zlú, že viete o kľúčových udalostiach a ostatných dôležitých informáciach ešte skôr ako ste vôbec mohli dostať možnosť pustiť si trailer.  Pokiaľ náhodou chcete vedieť niečo viac, tak kľudne napíšte :)
Toto je sestra Amy. Je to fakt riadna trubka! Vždy sa na nej poriadne nasmejem, pretože je neskutočne arogantná, ale fakt vtipná a úprimná,

tumblr_mpdzyaDdL41qhipnpo1_500.gif (500×374)
Tento fešáčisko vás bude čakať v každej epizóde ako Ricky Underwood.

Určite oceníte, že The secret life of the american teenager má až 5 sérií a každá okolo 22 dielov! Jedna epizóda má cca 42 minút.
tumblr_mntyptIpQG1ra44l8o1_500.jpg (500×333)

Myslím si, že tento seriál je neskutočne skvelý. Nie len kvôli veľmi zaujímavej téme, ale aj kvôli hlavnej hrdinke Shailene Woodley, ktorú máme teraz v kinách dosť na očiach. Rolu Beatrice si zahrala vo filme "Divergencia", a taktiež ju budeme môcť onedlho vidieť vo filme "The fault in our stars", kde ako inak hrá hlavnú hrdinku. Ani sa nedivím, že získava tie najlepšie role. Je to fakt úžasná herečka, ktorá do svojej práce vkladá úplne všetko!

tumblr_mrerc5NnUd1rhn070o1_1280.jpg (1280×960)
Je to proste kočka! Radosť sa na ňu pozerať.

tumblr_mntyptIpQG1ra44l8o4_500.jpg (500×639)

Zdroj obrázkov: tumblr, google
A ako ste na tom vy? Sledujete nejaké seriály? Zaujal vás tento seriál?

Share this:

,

CONVERSATION

1 komentárov:

  1. Som typ, čo má oveľa viac rada seriály ako filmy..
    Tak o tomto seriály som ešte nepočula, ale rada si ho pozriem. Ja osobne sledujem Pretty little liars, American horror story a The fossters. :)

    OdpovedaťOdstrániť