FLOWERS EVERYWHERE

Kvietky síce patria viac k jari, ale mne prídu aj ako symbol leta. Predsa len aj sama jar je príbuznou letu, keďže jar je čas kedy konečne začína byť tepľúčko a svet hýri farbami a pomaly maľuje všetky tmavé priestory, ktoré zostali po chladnej zime /ktorú sme tu už asi tiež dosť dlho nemali, nakoľko po snehu nebýba poriadne ani stopy/ a leto sa snaží túto atmosféru udržať.

Flowers are everywhere during spring time. But I think flowers could be the symbol of summer too because spring is similar to summer /spring is the time of the year when there're colours everywhere and the weather is trying to be warmer after a cold winter./ Summer is trying to hold these happy  feelings.

Fotky som pre zmenu fotila priamo vo dvore našej chaty. Myslím si, že to prostredie sa k outfitu celkom hodia. Ale to už posúďte sami, nie každému sa to má/musí páčiť. :)

These photos were taken next to our weekend house. I think the background looks good in combination with this floral outfit. You don't have to like it. If you like it or not, it just depends on you.:)

PS: Zase vám pripomínam GIVEAWAY, v ktorej môžete získať FLIP-UP slnečné okuliare :) 
Share this:

, ,

CONVERSATION

4 komentárov:

 1. Naprosto úžasné :O Puzdrové sukne ti moc pristanú :3 Vyzeráš skvelo <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný oufit ako vždy ☺

  Pozývam ťa na moju giveaway http://mimainspire.blogspot.sk/2014/07/giordani-gold-bronzing-pearls-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ahoj chtěla bych tě pozvat na svůj 2 giveaway

  http://fantasticworld7.blogspot.cz/2014/07/2-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Fakt krásne. Vyzeráš božsky !!!

  Pozývam Ťa do mojej GIVEAWAY :)

  www.nikoletavujisicova.com

  OdpovedaťOdstrániť