HIGH WAISTED SHORTS ARE THE BEST!

Opäť sa hlásim. Vonku poriadne pripeká, ja sedkám doma a rozhodla som sa pridať na blog ďalší post. Oh, prečo ten čas tak rýchlo letí a je už takmer polka prázdnin za nami? :( Práve nad tým som dnes uvažovala. Strašne moc sa mi nechce opäť do školy....

Hello, I'm back! It's really hot outside and I'm sitting at home so I decided to add some new post. Oh, why does the time go so fast? Almost half of these holidays are behind us. :( I was thinking about this problem whole morning, I really don't want to come back to school.

Pretože sa na fotkách málo usmievam /ako ste si už určite stihli všimnúť/ rozhodla som sa aspoň trošku vyceriť zuby. Nemôžem byť predsa stále ako taký suchár, ktorý sa absolútne vôbec neusmieva /teda na fotkách, inak sa škerím skoro stále/.

Because I'm not smiling very often /on photos.. as you can see/ I decided to show you my teeth :D I can't look so bored with that poker face.

Okrem šlapiek som si v týchto letných mesiacoch poriadne obľúbila crop topy. V takom teple je to asi úplne pochopiteľné. Ku topom tohto typu mám najradšej sukne/šortky s vyvýšeným pásom /ako ste si už mohli všimnúť z názvu postu/.

I fell in love with sandals as you know and now I fall in love with crop tops! It's very very very good to wear crop tops in these hot days... The best combination for me is crop top with some high waisted shorts or skirt. /now you could get the meaning of the title/

Taktiež začínam uvažovať o tom, že názov blogu "michelleeskingdom" ma až tak moc nevystihuje nakoľko sa necítim ako žiadna princezná a môj štýl by sa tiež nedal zaškatuľkovať práve takto. Preto len uvažujem, že by som zmenila názov blogu na "brunetterocks. Ale je to len taká úvaha.. Vás by to nijako neovplyvňovalo, z adresy michelleskingdom by som dala presmerovanie a tu by som len zmenila adresu blogu, takže všetok obsah aj s followers a príspevkami by bol tam.. Čo si o tom myslíte?

I'm also thinking about changing the adress of my blog- from "michelleskingdom" /which I don't like because it doesn't express myself as I wanted to/ to "brunetterocks". What do you think??


PS: Zase vám pripomínam GIVEAWAY, v ktorej môžete získať FLIP-UP slnečné okuliare :)Share this:

, ,

CONVERSATION

2 komentárov:

  1. Fotky sú krásne :3 Si veľmi pekná keď sa usmievaš :)) Ten nový názov sa mi zdá dokonalý. Taktiež ťa vystihuje viac. Ináč máš moc krásne nohy :3

    OdpovedaťOdstrániť