MAXI DENIM DRESSES

Leto a šaty.. To proste patrí k sebe. Leto a maxi šaty- aj to patrí k sebe. Ale ja, maxi šaty a riflovina? Som za to, že treba skúšať nové veci. Nikdy neviete čo si môžete zamilovať a čo znenávidíte pokiaľ to neodskúšate na vlastnej koži. Mať šaty, ktoré sú až po zem, sú vám asi o 2 čísla väčšie /milujem oversized obečeniee a opticky vás poriadne predlžujú aj bez vysokých podpätkov je jedna z nových zaujímavých skúseností. Možno som ich na sebe mala prvý a možno už aj posledný krát. Ale ich nosenie sa mi páčilo. Cítila som sa akoby som na sebe nemala skoro nič a pritom zakrývali minimálne 75% môjho tela.

Summer and dresses. This is good. Summer and maxi dresses- this is good too! But.. Me, dresses and denim dresses? I think everybody should try new things. You'll never know if you never try. Wearing these dresses which are so long, bigger about 2 sizes is very nice experience. Maybe that was the first and the last time I wear them, I don't know. But I like them! I was feeling so free like I was wearing nothing. And that's funny because they were covering almost 75% of my body. 

Nemusí sa vám to páčiť. Nie každý z mojich outfitov sa musí páčiť všetkým alebo aspoň väčšine. Na tejto planéte je asi veľmi málo ľudí, ak sú tu vôbec nejakí ľudia, ktorým by plne vyhovoval môj štýl a moje názory. Ale o tom to je. To, že sa to nepáči všetkým neznamená, že je to zlé. Hodnotiť štýl ostatných len za to, že nespadá pod normy ostatných je divné. Zakážte Gage, Katy alebo Jessie J nosiť to čo sa im páči, lebo vy s tým nie ste stotožnení. Koho to bude zaujímať? Nikoho. Keby sa všetci riadili podľa názorov ostatných, všetci by sme tu nosili to isté. Najlepšie biele tričko s čiernou potlačou a úzke džínsy- stará klasika, ktorou človek nič nepokazí. A presne to sa mi na tom nepáči. Keď sú všetci na jedno kopyto a niekto sa vymyká, koho si myslíte, že si všimnú a budú sa naňho pozerať? Nenápadnú väčšinu alebo nápadnú menšinu? No bohužiaľ, pokiaľ sa chceme vyčleniť z davu musíme sa to všetko naučiť prijímať. A je len na nás čo si z toho vezmeme. Ja osobne sa na sebe rada zasmejem a tiež som sa už ako-tak naučila prijímať kritiku/ktorej je posledným časom dosť, ale aj tak si neberiem moc k srdcu. Pokiaľ má niekto pravdu, tak si to priznám a snažím sa si z toho niečo vziať, ale pokiaľ nie, tak je to jeho názor. :) 

You don't have to like it.You don't have to like my outfits at all. There are so many people on this planet and I don't think there is someone who could completely agree with my opinions and with my style. But that's what it is all about. That you don't like it doesn't mean it's bad. Try to say Lady Gaga, Jessie J or Katy Perry not to wear what they like because you don't like it. Who will care? Nobody. If everybody worn the same clothes the world would be boring. And I don't like this idea. But I hate thes- everybody is the same- yuhuu, nobody cares and someone who doesn't look alike the others- omg, did you see him/her? omg what is she wearing? those dresses? with those shoes?.. And everybody noticed this unusual creature. So.. If you you want to be that "one of a kind" you'll  have to be ready.. And what about me? I like to laugh at myself and I'm able to get over critism. If someone's right I admit it but if someone's not I don't care it's his or hers opinion.  
Share this:

, ,

CONVERSATION

2 komentárov:

  1. Náhrdelník <3 Si nádherná ako vždy :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ty šaty jsou decentní a naprosto kouzelné, krása:)
    http://www.enarastyle.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť