I'M A TIGER

Dnes je vraj nedeľa a ostávajú nám už len 2 posledné týždne prázdnin. Je normálne ako ten čas letí? Je to vôbec fér, že máme tak málo voľných dní a tak veľa makačky pred sebou? Na zaplakanie, fakt.

I think it's Sunday today and there's the last 2 weeks of summer left. Is it normal for the time to go so fast? Is it fair to have a lack of free time and so many busy days? I want to cry when I see this.

Dnešný postnutý outfit obsahuje pánske tričko, vybíjané flatformové tenisky /out či neout, neriešim/ a môj najviac obľúbený náhrdelník s najväčšou múdrosťou sveta "TRUST NO MAN". Okuliare som nezahodila, nezahodím, zahadzovať ani nebudem, pokiaľ ešte slnko sviete a môžem s nimi fotiť. Ľúbim ich <3

Today's outfit contains man's shirt, studded flatform sneakers /out or not, I don't care/ and my favourite necklace "TRUST NO MAN". I haven't changed my fav sunglasses and I won't.

Ešte ste si mohli všimnúť, že som "zmenila" účes. Celá jedna séria outfitov bude teda fotená s drdolom. Mám ich v zásobe ešte hojne /aspoň 12/. Dnes so bola zase fotiť ďalšie /treba to využiť, kým ešte slnko svieti a je na to čas, pretože keď začne škola, bude to s časom horšie/.

You could notice a change of my hairstyle. You will see this bow in some outfits soon. I have about 12 outfits to post and today I was taking photos again. So stay tuned.Share this:

, ,

CONVERSATION

6 komentárov: