PATTERNED SKIRT

Dnes si pripomenieme začiatok leta, ktorý bol ešte poriadne horúci. Vtedy sa ešte leto dalo nazývať letom a dažde prichádzali na návštevu len sem-tam aby sa nepovedalo. Po tomto horúcom začiatku nasledoval hnusný upršaný stred a ešte hnusnejší a upršanejší záver. Presne v takomto superskvelom počasí sme si mali užiť "letné" prázdniny, dikičko.

Today we're going to remind ourselves thot beggining of the summer . It was really nice outside and the sun was shinning. After this succesful beginning there was unsuccesful rainy middle and after the middle there was an awful ending. And this supercool weather was the time when we were supposed to relax, thaaanks.

Mala som na sebe čierno-bielu fav kombináciu tj. sukňa s neidentifikovateľným vzorom, čierne triko na ramienka a náhrdelník v tvare žiletky. Pre zmenu som si vypla vlasy- aspoň ich nemám stále rozpustené.

I was wearing my fav black&white combination- skirt with undefined pattern, black shirt without sleeves and blade necklace. I wanted some change of my hairstyle so I wore a bun.

Share this:

,

CONVERSATION

4 komentárov:

  1. Musím ti ešte raz pripomenúť, že vlasy v drdole ti neskutočne pristanú :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Páni máš perfektní postavu a ta sukně vypadá skvěle, vzory většinou zešiřují alespoň podle mě, ale tobě to vážně hodně sedne!
    www.eliska-dvorakova.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť