A LITTLE BIT OF HIPPIE STYLE

Dnes som sa rozhodla dať to na hipisáčku. Alebo sa na ňu aspoň trochu podobať. Alebo neviem. Proste pri pohľade na tieto fotky mám takéto pocity. Možno je to hnedou asymetrickou sukňou /hlavne tou zemitou hnedou/, možno je to prírodným prostredím /až na tú cestu/, možno farebnými tónmi a možno náhrdelníkom.

I've just decided to post this hippie outfit. I'm just trying to look like a hippie.. Just a little. But I don't know if I'm doing right. I've just got that hippie feeling while looking on these photographs. It might be caused by an asymmetric skirt /the main reason is this brown colour/, it might be caused by the background but it might be caused by my necklace too.

Konečne je tu piatok, nový diel upírskych denníkov a víkend pred nami, yuhuu. Zajtra by som mala ísť ako je už vo zvyku fotiť, uvidíme čo bude a v nedeľu sa asi budem váľať všemoźne po byte.. a čo vy? Pluuuus.. Som strašne rozbehnutá a môžete čakať ďalšiu giveaway, v ktorej budete mať možnosť získať niečo od značky Rimmel. Tá posledná ešte stále prebieha- Môžete vyhrať náhrdelník!

Friday is finally here, new episode of The Vampire Diaries and weekend is waiting for us too! I might go to our cottage tomorrow and on Sunday I'll be relaxing. And what about you? 

Share this:

CONVERSATION

1 komentárov:

  1. moc ti to sluší! já za a) na takovéto outfity nemám nápady a za b) bych se v nich necítila, což mě mrzí, protože vypadají super :)

    OdpovedaťOdstrániť