GREY JEGGINGS

Heey there! Dnes je piatok /ako ste si už asi stihli všimnúť/ a ja som si konečne našla chvíľočku na to aby som postla nejaký outfit. (kvalitu fotiek predýchajte!) Do pridania nového príspevku som sa dokopávala celý týždeň, ale vôbec sa mi nechcelo písať slohy, takže som sa tomu radšej vyvarovala. 

Hey there! It's finally Friday today and I "finally" find time to post some new outfit. /please do not be mad at me because of quality of these photos/ I wasn't in a mood of writing about something new this week- I could not make myself do anything. 

Nikdy nemám problém nakombinovať vrchnú polku outfitu, obrovský problém však pri volení spodku. Legíny ma omrzeli /aspoň čo sa týka tých šálene-podivne-vzorovaných/, na sukne a kraťasy je zima /ale aj tak ich nosím s pančuškami/ a čo sa týka nohavíc.. Nemám ich práve na rozdávanie, chce to jednoducho doplniť zásoby. /dúfam, že moja zbierka sa už čoskoro rozrastie/

I have never had a problem with combining clothes.. But I undoubtedtly have got a big problem witch combining bottom part of outfit. It's not that big deal but it's too cold outside, I've got a lot of shorts, skirts but almost no trousers..

S fotením to bolo doteraz biedne.. Nehovorím, že ma fotenie outfitov nebaví, len mám na to strašne málo času a počasie vonku mi tiež práve 2x nepraje. Vedľa písacieho stola mam tašku plnú oblečenia, ktoré som na sebe nosila za posledné týždne, a o ktorého kombinácie sa s vami chcem podeliť. Keď to raz dofotím, budem šťastný človek! Tento víkend by som tú tašku rada vyprázdnila aspoň do polky a v rámci možností sa o to posnažím :) Okrem fotenia outfitov vonku by som rada niečo nafotila aj vnútri. Našťastie priestory na to mám, takže s tým až taký problém nebude.

Here's a bag full of outfits I want to take photos of.. I hope I'll be able to empty it soon. But you know.. School is school and the time is shorter and shorter... 

V počítači mám ešte uložených niekoľko receptov, ktoré som skúšala alebo sa na to ešte len odhodlávam. Všetkého sa samozrejme dočkáte už čoskoro! Taktiež s fotkami z Prahy to vyzerá celkom sľubne, haha. A fakt nie som len sľubotechna! :D

I've got a lot of good recipes /I did try or I want to try soon/ saved in my computer and of course photos from Prague are still waiting for being published too.. So stay tuned!

Víkend sa už začína, tak poďme všetci oslavovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať! Dobre preháńam, ja piatoček oslávim nejakou tou prechádzočkou a potom budem kysnúť spolu s kamarátkou pri upírskych denníkoch. Je to taký náš piatkový rituál. Milujem pozeranie filmov/seriálov s nejakým človiečikom, vždy si to dvojnásobne užijem.. Zdieľať smiech, smútok, nadšenie a sklamanie s niekým, kto sedí hneď po vašom boku.

Weekend is finally here  and it's absolutely a reason to celebrate! I'm going out for a walk with my friend and after this we are going to watch a new episode of The Vampire Diaries /same as we do every Friday, it has begun our tradition/.. I love watching movies or tv series with my friends! It's a kind of awesome time spent.. It's wonderfull to sit so close to each other and share your emotions. You can scream, cry, laugh and swear together and it makes watching a movie more interesting and enjoyable.

A čo vy a vaša piatkové plány?? :) 
And what about you and your Friday plans? :)

Share this:

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. Máš úžasné vlasy !!
  Jsem nemocná, takže budu sedět doma :D :(
  https://katerinazuzanakova.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak tento outfit je asi tvoj najlepsi z najlepsich <33
  Dijoun&Klaudi

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To triko je skvělý =)
  A plány? Uvařit si čas a zahrabat se do peřin a konečně po dvou měsících lenošit a relaxovat =D.
  Tak fajn víkend,
  Michael
  www.ontheleaf.net / facebook / Bloglovin / ig: @majki

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dokonalé vlasy!!! :)) Lodičky sú naozaj krásne a celé to vyzerá perfektne :))

  OdpovedaťOdstrániť