RIMMEL REVIEW AND GIVEAWAY /WONDER'FULL & LASTING FINISH 25H

Ahojte! Konečne, konečne, /a ešte raz to musím napísať/, konečne som sa dopracovala k tomu aby som vám zverejnila recenziu na produkty od Rimmel. Na konci tohto článku sa môžete zapojiť do giveaway, v ktorom môžete získať novú riasenku od Rimmel Wonder'full a taktiež make-up lasting finish 25H alebo Lasting finish 25H Nude. Víťazky budú 2 a každá získa riasenku+make-up.

RIASENKA WONDER'FULL

Novinka od Rimmel, vďaka ktorej sa vám riasy nelepia na seba, netvorí hrudky a tým pádom má každá jedinečnú šancu vyniknúť- vyniknú aj tie, o ktorých si ani nevedela, že ich máš. Riasy sú hebké, vyhladené a zvýraznené bez pocitu zaťazenia a zlepovania. Je to prvá riasenka obsahujúca arganový olej z Maroka, vďaka ktorému budú tvoje riasy mäkké, pružné a objemné. Silikónovú kefku pokrývajú jemné štetinky, ktoré oddelia každú riasu a zvýraznia aj tie menej nápadné. Ďalším plus je bronzové balenie riasenky, ktoré si hneď zamiluješ a určite ho budeš zo svojej kozmetickej taštičky s radosťou vyberať.

MAKE-UP LASTIG FINISH 25H

Síce make-up nepoužívam (uprednostňujem púder, prípadne korektor), ale keby som sa rozhodla zmeniť svoj názor, tak konkrétne tento by mi neprekážal. MAKE-UP 25H je dlhotrvajúci a obohatený o upokojujúce sérum, vitamín E a ochranný faktor SPF 20. Make-up sľubuje dlhú trvácnosť a odolnosť voči zotretiu, čo môžem len potvrdiť. Upokojujúce sérum znášajú všetky typy pokožky a hydratuje pleť. Make-up je dostupný v 5 odtieňoch a nachádza sa vo fľaštičke s objemom 30ml! 

MAKE-UP LASTING FINISH 25H NUDE

Ľahký, dlhotrvajúci a prirodzený make-up odolný voči zotretiu, potu, teplu, vlhkosti je skutočne nenápadný a nie len ty, ale ani tvoje okolie nespozná, že si nalíčená! Make-up je obohatený o vitamín E, zvláčňujúci gél a ochranný faktor SPF 20. Tento zázrak zoženieš v 4 odtieňoch!

GIVEAWAY!

Áno, konečne ste sa dostali na koniec článok a môžte si prečítať /a v prípade záujmu/ splniť podmienky giveaway a získať menši balíček skladajúci sa z riasenky a jedného z make-upov!
  1. Follow blogu cez GOOGLE+ (v menu)
  2. Like na FACEBOOK PAGE (tiež nájdete v menu)
  3. Napísať, o ktorý z make-upov máš záujem- LASTING FINISH 25H (odtieň 100 IVORY) alebo LASTING FINISH 25H NUDE (odtieň 010 LIGHT PORCELAIN)
  4. Nezabudnúť pripísať e-mail, na ktorý ťa budem v prípade výhry kontaktovať
++BONUS- môžeš ma follownúť na INSTAGRAME- v tom prípade máš právo na ďalší komentár, a tým pádom máš väčšiu šancu na výhru!

GIVEAWAY POTRVÁ DO  5. DECEMBRA 2014 (piatoook!) 

VEĽA ŠŤASTIA :)


VÝHERKYNE:

monika.928@zoznam.sk

jhrckova@outlook.sk

gratulujem!!! :)

Share this:

,

CONVERSATION