TWO OUTFITS IN DA ONE POST

Aloha! Dnes teda oficiálne uzatváram letnú tematiku outfitov. V tomto článku uvidíte dva posledné fity, pre ktoré je zbytočné vytvárať dva rôzne posty. Pár jesennejších a aj skutočne jesenných outfitov už mám nafotených, takže ich zostáva už len zverejniť a "opísať".. Sľubujem teda, že už nebudem tak skúpa o slovo a budem sa viac rozpisovať.. O tom to predsa všetko je.. Nie len o pár fotkách, ale aj viacerých slovách k téme a prípadné opísanie aktuálnej nálady a ďalších odsekoch opisujúcich aktuálne dianie. :)

Aloha! It's finally the day when you are able to see the last post with summer outfits..  There're two outfits which haven't been published.. UNTIL NOW! They are not really inspirative or special so I decided to publish them in one post. I've got some already shooted autumn outfits in my notebook, they are ready to be published.. And of course when I decide to publishe them, then.. I'm finally going to write much more words about outfits, my mood and other things.. !!! Because blogging isn't only about pictures and two lines of text.. 

+ UPOZORNENIE NA 2 PREBIEHAJÚCE GIVEAWAY! RIMMEL KOZMETIKA & NÁHRDELNÍK S LASTOVIČKAMI

OUTFIT- CROSSES ON MY NECK
 Outfit fotený niekedy v strede leta.. Počas 3-hodinových mánií fotenia na chate. Teraz už na to na jednej strane nemám toľko voľného času a ďalším super dôvodom /nie vôbec sa nevyhováram/ je tá strašnáá zima, brr..

Outfit was shooted in the middle of summer. It was the time when I used to take photos about 3 hours every week.. It's not that easy right know. I don't have so much free time and it's cold outside.


OUTFIT- RED KNEE SOCKSTo len preto aby som sa vám pochválila, že okrem žltých podko/nadkolienok doma mám aj červené, ku ktorým viem farebne zladiť aj tričko, muhaha :D

This outfit is only about two things- The first thing is "I've got red knee socks too!" and the second thing is "I've got t-shirt which is in the same tone as these red knee socks!" :D

Share this:

CONVERSATION

4 komentárov: