SIMPLY BLACK AND WHITE

Zdá sa mi to, alebo skutočne tieto prázdniny tak rapídne rýchlo ubehli? Zajtra už má byť opäť škola. Ďakuujeem komukoľvek/čomukoľvek, že nás čakajú len dva dni a potom opäť dva dni relaxu. Bude obtiažne znovu si navyknúť na "tvrdý" režim, haha. 

This is unbelievable! Holidays were soo short and school begins tomorrow again. On the other hand thanks to anybody/anything who/what is responsible for the thing there are only 2 days of school and then weekend!

Obľúbená čierno-biela kombinácia bez akýchkoľvek ďalších farieb a odtieňov. Nič zložité, nič svetaborné, ale dobre nositeľné. A hlavne o tom to je. Zimu nenávidím a už sa neskutočne teším na jar a leto, kedy budem mať konečne viac možností /nie len čo sa obliekania týka/, pretože tento chlad a námrazy mi už po pár dňoch lezú hore krkom. Chcem zase nosiť sukničky, kraťasy, crop-topy, lodičky, sandále a nemrznúť v - desiatkových /a aj v - viacnásobne desiatkových teplotách. Chcem byť macko a zimu prespať- a netvrďte mi, že vám by sa to nepáčilo :( 

My fav black&white combination without any more colours or shades. Nothing complicated, nothing new but It was fine to wear this outfit- and this is what it is about. I hate winter and I'm sooo looking forward to spring and summer when it will be possible to wear skirts, shorts, crop-tops and other summer clothes! 


+ na blogu prebieha giveaway:

RIMMEL GLITTER BOMB LAK NA NECHTY + GIVEAWAYShare this:

CONVERSATION

2 komentárov: