GREEN SMOOTHIE & BLEND BOTTLE

Najlepší spôsob ako začať /alebo pokračovať vo svojom dni/ je dať si smoothie! Ja osobne milujem zelenú farbu a zelené smoothies sú pre mňa tie úplne najchutnejšie. Recept z fitnessguru.

The best way how to start your day is to have some kind of smoothie! I love green colour and a green smoothie is the best possible choice for me.

Potrebujeme (na 2 porcie):
1/2 šálky maliny/ jahody 
2 šálky baby špenát
1/2 - 3/4 šálky mlieko (kľudne môžete použiť aj vodu)
1 PL arašidové maslo
1 PL pomleté ľanové semienka
1 ks banán (čerstvý alebo mrazený)

Ingredients (2 portions) :
1/2 cup raspberries/ strawberries
2 cups baby spinach
1/2 - 3/4 cup milk (or water)
1 TABLE SPOON peanut butter
1 TABLE SPOON flaxseeds

Ako na to?
Všetky ingrediencie jednoducho zmixujeme :)

Directions:
Mix all ingredients together.

Nutričné hodnoty (1 porcia):
174 kcal
6g bielkoviny
24g sacharidy
7g tuk

Nutrition facts per portion:
174 kcal
6g protein
24g carbohydrates
7g fat

TIP!

Ak si chceš svoje milované smoothies, prípadne milkshake alebo inú dobrôtku, vychutnať aj na cestách alebo v škole, odporúčam ti obstarať si špeciálnu fľašu na smoothie "Blender bottle" od Sport Mixer. Fľaša je vyrobená z kvalitného plastu, obsahuje drotenú guličku, ktorá je nápomocná pri "shakovaní" tvojho nápoja. Táto fľaša nie je len užitočným "prenášačom" našich pochúťok.. Je aj skvelým módnym doplnkom- nájdeš ju vo viacerých farbách (od zelenej, cez oranžovú a ružovú až po obľúbenú čiernu) Vždy som mala problém s nosením tekutých desiat a raňajok do školy, ale odkedy mám doma Blender bottle, konečne nemusím 10 minút stáť pred otvorenou skrinkou s dózami a skúšať, ktorá mi nevytečie :)


If you want to take your smoothie or milkshake somewhere with you, you should probably know about this awesome bottle for smoothies which makes it possible! The bottle is made of plastic and you can get it in different colours (from green and pink to black). I love it!Share this:

,

CONVERSATION

2 komentárov: