RIMMEL MASCARAS: WONDER'FULL & EXTRA 3D LASH

Dnes by som vám chcela predstaviť 2 nové riasenky od Rimmel. Zatiaľ používam hlavne 3D lash, ktorá mi vyhovuje viac.

Hello! Today I want you to know about new Rimmel's mascaras- Extra 3D lash and Wonder'full!WONDER'FULL riasenka s arganovým olejom /mascara with argan oil


Šancu odskúšať túto novú riasenku s arganovým olejom z Maroka som predsa nemohla len tak prepásť! Wonder'full riasenky môžete nájsť v 2 variantách- extra black alebo waterproof. Extra black má neuveriteľne ohybný aplikátor, vďaka ktorému zvýrazníš všetky mihalnice, ktoré sú vďaka nej oddelené od korienkov až po koniec- a to bez zlepenia! Pokiaľ sa chystáš plávať alebo pozerať poriadny "doják" siahni radšej po variante b- vodeodolnej Wonder'full riasenke. 


I was so happy to a have a chance to try this mascara with argan oil form Marocco. There're 2 variants of Wonder'full mascaras- extra black and wonderfull. Extra black has unbelievably flexible applicator and it does emphasize your lashes too! /even those you didn't know about! and with no sticking. If you want to go swimming or you are in the mood for some kind of sad movies, try the second variant- waterproof!

CENA/ THE COST- 8,49€ 

EXTRA 3D LASH

Ako som už v úvode článku spomínala, túto riasenku som si v poslednej dobe veľmi obľúbila. Za skvelú cenu ponúka skvelé výsledky! Riasenka zvýrazní mihalnice, nevytvára hrudky a má špeciálny obojstranný aplikátor, vďaka ktorému dodá objem všetkým riasam, rozčeše ich a aj oddelí.

I have recently fallen in love with this mascara as I did mentioned in the beginning of this article/review. It offers you great results for a great price! This mascara emphasizes your lashes, doesn't make them clumpy and has a special two-sided applicator!

CENA/ THE COST 3,99€


Share this:

CONVERSATION

3 komentárov:

  1. I never was using them, but looks interesting.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. I have lots os mascaras but I dind´t find the correct one for me hahahaha

    XX

    http://bellerivoli.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť