VERSACE H&M NECKLACE

Síce sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, ale to neznamená, že v zložitejších veciach (konkrétne mám na mysli výrazné doplnky) jej ubúda. Práve naopak.

"Simplicity is beauty", but is it right? Do you think it is something we should accept all the time? I don't. 

Čierna farba je jednoducho moja. Poslednou dobou sa ju snažím skĺbiť aj s inými farbami, hlavne s tými farebnejšími.. Tento outfit je postavený na náhrdelníku z www.luxurybazzar.sk, ktorý som si zamilovala hneď na prvý pohľad! Náhrdelník je z H&M kolekcie.

Black colour is just mine, it's the best choice for me. I've tried to wear some more colourful clothes recently but also with the combination of black.  

www.luxurybazzar.sk ponúka oblečenie exkluzívnych značiek- Gucci, Louis Vuitton, Versace, Guess a mnoho ďalších. Kúsky, ktoré v tomto e-shope nájdete sú zaradené do rôznych kategórií, ktoré sa delia na podkategórie. Hlavnými kategóriami sú Návrhári /kde nájdete tri podkategórie s názvami Luminia- sviečky z 100% prírodnýc voskov, ktoré rozvoňajú celý váš domov, Luxury mall Slovakia- outlet s exluzívnymi značkami, Luxury fur- kožušinové výrobke, ktoré si môžete dať ušiť aj na mieru, ďalej je tu už len klasické triedenie podľa pohlavia- Ženy a Muži, kategória pre deti a Výpredaj. V prípade, že si potrpíte na kvalitu a svetoznáme značky luxury bazzar je pre vás tou najlepšou voľbou :)
Share this:

,

CONVERSATION

5 komentárov: