HIGH WAISTED JEANS

Perfektné počasie, štvrtok podvečer.. Zostáva si už len odtrpieť zajtrajších 7 hodín v škole a huráá- víkend.. Okrem písania svojho prejavu na slovenčinu, učenia sa filozofie (juhú), biológie a teraz už neviem čohoeštevšetkého do školy, tu budú konečne zaslúžené 2 dni voľna. Rada by som nafotila aspoň 2 fity a konečne oprášila svoje korčule na nejakú dlhšiu jazdu, celý rok sa na ne teším ako malé dieťa. :) 

Amazing weather, Thursday's afternoon.. There're just tomorrow's 7 school hours left until weekend! Besides writing a school speech, studying philosophy, biology and who knows what else I'd like to go out, shoot some new fits and go skating. 

Čo sa outfitu týka- určite ste si všimli moje nové fav okuliare. Túto "sezónu" budú súčasťou mojich fitov asi častejšie. Samozrejme na moje minuloročné lásky tiež nezabúdam, ale práve teraz majú aj oni svoju zaslúženú "dovolenku". hah. 

You surely have noticed my new sunglasses which are my new favs for this "season". Don't worry, I didn't forget my old ones, I'm just giving them some kind of a break. 


Share this:

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. Skvělý džíny s nádechem retrostylu..tohle já můžu =)
  Brusle bych už i já rád vytáhl..snad se o víkendu zadaří
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Brýle ti moc sluší a tričko je nádherné.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. This is such a dope look!

  http://fridaynightstyle.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tie džíny sú úžasné! tiež zháňam podobné :P

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Fakt skvelý outfit!!! :-) Vyzeráš skvelo!

  www.allaboutnathalie.com

  OdpovedaťOdstrániť