DOTS

Ahojte! Dnes prispievam len 3 fotkami a krátkym textíkom. Už sa neviem dočkať leta a dvoch mesiacov voľného času! Konečne sa budem venovať blogu ako sa patrí, pretože teraz som trošku zlenivela popri škole, cvičení, speve, učení a všetkom možnom chodiť fotiť. Ale nebojte, ja sa do toho určite čoskoro dostanem.
***
Hello! Today's post consists of 3 photos with this short description. I can't wait till summer begins! 2 months of free time! More time for blog, relax and everything else :)

Mám pre vás prichystanú aj novú giveaway a nejaké príspevky s receptami a recenziami. Našťastie známky nijak krvopotne opravovať nemusím, takže aspoň týchto starostí som sa tento rok zbavila. Už to len tie posledné 3 týždne pred uzatváraním prečkať a všetko bude okej. :)
***
There's new giveaway waiting for you which is to be published soon. I've also got prepared some new articles, reviews and recipes, ... School is almost over and I'm so glad to say that I have not to try hard with my school marks- more free time for me, yoohoo.
Share this:

CONVERSATION

5 komentárov: