HELLO SHORTS AND SLEEVELESS SHIRT!

Už podľa nadpisu ste si mohli všimnúť, že sa teším z krásneho počasia, teplúčka a nárastu možností, ktoré aktuálne klimatické podmienky prinášajú, juhú! Jar a leto sú mojimi najobľúbenejšími časťami roka.

You have already had a chance to notice my joy of warm and sunny weather which is absolutely perfect for its options! Spring and summer are my fav times of the year.

Nový simple outfit som fotila s mamkou počas krátkej návštevy u starkej v záhrade, pretože v poslednom čase som fotila len v ZH, medzi obchodom a detskou škôlkou- koľko srandy.. :D Zimnému neobľúbenému vrstveniu som dala konečne čau a naplno si užívam príjemné materiály a tú ľahkosť, pri ktorej nemám problém spraviť krok /pri porovnaní s niekoľkými vrstvami tričiek a nohavíc zo zimy/.. Počet stupňou na teplomeri rastie, takže sa už neviem dočkať nosenia outfitov, ktoré som si počas nudných zimných večerov naplánovala dopredu, haha.

This new and simple outfit was shooted in my grandmother's garden, because I didn't wanted to have the same background as you had been able to see in my latest outfits.. It is the place between shop and kindergarten- how funny... I finally said goodbye to winter layering and I'm kind of happy with comfortable and soft materials. /It is incomparable with those crazy layers of shirts and trousers during winter/ It is still warmer and warmer, so I can't wait for wearing outfits which I have had already planed since cold winter evenings.

Jarný zásobník kúskov je potrebné ešte stále dopĺňať, avšak to je úplne prirodzené.. Mať plnú skriňu, a aj napriek tomu "nič" na seba. Ste na tom podobne? :D

My spring inventory of clothes is still in process of fulfillment but I think it is natural.. Having a wardrobe full of clothes but still nothing to wear. You have the same problem, don't you?

Share this:

CONVERSATION

1 komentárov: