SILVER JACKET

Včerajší deň bol celý škaredý a upršaný.. Okrem večeru samozrejme.. Počasie si opäť robí čo chce a prieči sa so všetkými gymplákmi, ktorí majú teraz riaditeľské voľno. /btw v stredu, keď sa všetci stretneme v škole už má byť slniečko/ Dobre, vrátim sa späť k včerejšiemu večeru a k tomu obrovskému prekvapeniu v podobe slnečných lúčov, ktoré ma donútili vykročiť zo svojej izby, vziať foťák a kamarátku, ktorá mi robila fotografku.
***
It was awful weather yesterday. On the other hand there was a huge change in the evening when the sky was clear and the sun was shining. The weather is getting crazy these days. But stop here and let's talk about yesterday's sunny surprise which made me feel like going out and taking new outfit photos.

Strieborná je jednou z mojich fav farieb, a preto som si dovolila zakomponovať moju novu bundu tejto farby do obyč casual outfitu, ktorý môžte vidieť na fotkách nižšie. Bunda sa tu určite neobjavila prvý a poslednýkrát. Niekoľko premiér ju ešte čaká, nechajte sa prekvapiť. 
***
Metallic grey or silver is one of my fav colours and this was the reason why I had to buy this silver jacket which you'll be able to see in some new posts soon. 


Share this:

CONVERSATION

6 komentárov: