RIMMEL NEW PRODUCTS


BROW THIS WAY
Obočie.. táto téma je na skutočne dlhú debatu.. Za tých pár rokov, čo si ho kreslím som prešla snáď všetkým od "brežneva" cez "čiaročky" pravítkom.. A stále neviem nájsť ten najviac likeable tvar.. :D Ale o tom inokedy.. Teraz sa poďme pozrieť na set od Rimmelu.

Nezáleží na tom, či uprednostňuješ výrazné alebo menej výrazné obočie- dá použiť v oboch prípadoch. Set obsahuje púder, vosk, štetec pre aplikáciu a hrebienok na rozčesanie obočia. 

Perfektné obočie v 3 krokoch (podľa Rimmel): 1. nanes vosk, ktorým zvýrazníš kontúry obočia 2. druhou stranou štetca nanes púder a obočie dofarbi 3. dokonči a zafixuj look pomocou hrebienka

Síce som stále vernejšia hene a ceruzke, no myslím si, že v krajnej núdzi určite nezaškodí ani takýto set.. Najmä dievčatám a ženám, ktoré si obočie chcú len zvýrazniť a nie ho kresliť na kompletku. :D

CENA/ THE COST 4,49€

RIMMEL: SWEETIE CRUSH
Sweetie crush je lak na nechty od Rimmel, ktorý je neuveriteľne "cukríkový" nie len vďaka svojim chutným odtieňom, ale aj kvôli jeho výslednému nelesklému efektu. Lak je "drsný", má zrnitú štruktúru.. Jednoducho si musím dávať pozor na to, aby som si nezjedla prsty :D Vďaka jeho "cukrovému efektu" nevidno žiadne čmuhy alebo iné odtlačky, ktoré zvyčajne vidno pri iných lakoch na nechty. 

New review od Rimmel's Sweetie crush nail polish which is soo sweet not just because of its nice colours but also because of the final effect. The nail polish has grain structure thanks to which there're no streaks and fingerprints on your nails. 

Rimmel teda opäť nesklamal a tento výrobok opäť hodnotím pozitívne :) /I do give this Rimme'l nail polish positive feedback :)


LASTING FINISH 25HR

Nikdy, nikdy, nikdy som nebola veľmi zainteresovaná v make-upoch.. Keď už mám niečo na svoju tvár "napatlať" je to jedine púder, ktorý mi plne vyhovuje. 

I was never really into make-ups.. But if I have to choose something for my face- there's only one choice.. Face powder.

Keď už sme pri tých púdroch, určite by som vám v tejto súvislosti mala spomenúť novinku od Rimmel- LASTING FINISH 25HR 2 v 1. Tento púder sľubuje skvelé krytie, žiadne upchávanie pórov, ...  Aké sú jeho najväčšie +? Nanášať sa dá nasucho pre ľahké až stredné krytie a namokro pre profi look,  je vodeodolný a za obrovské plusko pokladám aj jeho sympatické "dvojité" balenie, ktoré obsahuje zrkadlo aj hubku pre aplikáciu.

When we are talking about face powders, I undoubtedly have to write you something about Rimmel's new LASTING FINISH 25HR 2 in one. This face powder promises us great covering, no clogged pores, ... And what about the biggest + ? You can put it on in two different ways- on dry skin with dry sponge /for light and medium covering and on wet skin or by wet sponge /for profi look. In question of its biggest plus + I have to mention its likeable double packing which includes mirror and applicator sponge.

CENA/ THE COST 7,99€

Share this:

CONVERSATION

3 komentárov: