DARK COLOURS ARE ALWAYS THE BEST CHOICE

Ahojte! Konečne mi vychádzajú moje "plány" s väčšou aktívnosťou na blogu. Dnes by som vám chcela predstaviť prvú "várku" fotiek od veľmi šikovného fotografa pochádzajúceho z Čiech -  Radim Nytl, ktorý si ma pridal medzi svojich priateľov na facebooku pred asi 2 rokmi, pretože našiel moje fotky v jednej súťaži. Teraz mal konečne možnosť prísť na Slovensko, a tak sme sa dohodli na stretnutí. Milujem spoznávanie nových ľudí a využívanie možností, ktoré mi život poskytuje, preto sa vždy poteším, keď sa mi nejaká možnosť "vyskúšať niečo nové" naskytne.
***
Hello my readers! I'm such happy person because my plans to be more active are finally going well. I want to share with you some new photos from last week's photoshooting by one really talented Czech photographer Radim Nytl. I'm very glad that I had a chance to be his model. 

Fotenie prebiehalo 2 dni- pondelok a stredu. Prvý deň to bolo asi 5 hodín a druhý 2. Pomedzi pózovanie a ksichtenie sa sme sa stihli aj porozprávať a náramne pobaviť. Aspoň to nebolo "príliš profesionálne" suchárske stretnutie, ktoré by nám okrem fotiek nič nedalo. 
***
Photoshooting took a long time- 2 days and it was about 5 hours on Monday and 2 hours on Wednesday. It was amazing because we were talking, laughing and also creating!

V priebehu pár dní môžte očakávať aj ostatné fotografie. Tieto postujem samostatne ako outfit post, pretože zvyšné fotky sú fotené vo fitoch, ktoré som na blogu už stihla odprezentovať. Týmto sa chcem ešte raz poďakovať Radimovi za skvelú spoluprácu! :)
***
Stay tuned and you'll see the rest of our photoshooting soon. These are posted separately because of wearing new outfit you haven't seen before. 
 

Share this:

,

CONVERSATION

2 komentárov:

  1. Tak tohle jsou super fotky. Konečně tě vidím se usmívat a moc ti to sluší. Outfit je parádní a těším se na další fotky. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť