INSTADIARY OCTOBER-DECEMBER

Po menšej (konkrétne takmer 2-mesačnej pauze) opäť prispievam niečím novým. Za svoje málo aktívne obdobie sa nebudem ospravedlňovať, veď blog je záľuba a nie povinnosť. Mala som dosť nabité obdobie, ktoré bude po prázdninách určite pokračovať, nakoľko som v maturitnom ročníku, ktorý nepatrí medzi tie najľahšie. Avšak práve teraz chytám druhý dych a každý týždeň by som chcela prispievať aspoň jedným brendňjú postom. Či už nejakým zmysluplným článkom alebo čisto fotografiami. Po takom dlhom čase stagnácie by som so sebou už rada niečo robila, pretože nemôžem tak dlho nechať vyhrávať lenivosť nad svojím kreatívnym ja. Let's dooo this.

Naposledy som instadiary pridala v septembri, a preto práve teraz nastal ten pravý čas na to, aby som to tu opäť oživila (alebo úplne pochovala) nejakými novinkami z môjho života. Nebudem sa však veľmi rozpisovať, pretože v priebehu budúceho týždňa by som chcela pridať článoček ohľadom celého roka 2015. Za čo som vďačná, čo ma posunulo ďalej alebo naopak- zabrzdilo, ale aj nejakú tú víziu do nového roka..

Selfíčok na insagrame nie je nikdy dosť a ja ich tiež nemám nikdy dosť! :D

New in za posledných pár mesiacov.. + narodeninový haul

Jedlo/food je jedným z najviac frekventovaných tagov v mojom profile.
Pretože som už veľká maturantka, mám za sebou už aj stužkovú a dozvuky, juhuhuhu.

Dokončila som vodičák, spravila som si dovolenku v nemocnici, prefarbila som si vlasy a vypisovala som oznamká :D
Ďalší set fotiek, ktorý sa nedal zaradiť pod nejaký jednoliatý názov. Na tejto koláži je vianočný stromček, ktorý som zdobila so starkou, vyčesaná kôstka od manga, klasický každodenný úsmev našej čivavky, návšteva Brna a to najlepšie nakoniec- môj bráško odfotený s ananásom aka nájdi 5 rozdielov.

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára