NOVINKY OD RIMMEL LONDON

Po dlhšej dobe sa vám všetkým opäť ozývam na znak toho, že som na blog úplne nezanevrela. Dnes by som vám chcela predstaviť niekoľko najnovších produktov od Rimmel London.


Make-up Match Perfection

Od začiatku jesene som sa naučila používať aj make-up. Moja pleť sa nedá oznaćiť za problematickú, ale červená tvár od zimy ma fakt ubíja. Nakoľko som prirodzene veľmi bledá a pri mojom takmer každodennom nosení čiernej potom vyzerám viac mŕtvo ako živo, aj keď som až príliš energický človek, prvýkrát som sa stretla s mae-upom, ktorý je už aj na mňa príliš bledý. Odtieň mi síce nesedol, ale nehľadiac na tento problém sa mi veľmi páči. Je dostatučne tekutý, pleť hydratuje a pleť zbytočne nezaťažuje. Keby som si ho nenanášala ja, tak ani neviem, že sa nejaký make-up na mojej tvári nachádza. Jeho zloženie je obohatené o vitamín E a má ochranný faktor SPF 20. Make-up Perfection je dostupný až v 6 odtieňoch, preto výberu toho správneho určite venuj dostatok času.
CENA 9,99€/249Kč


Očné tieňe a linka Magnif''Eyes 2 in 1

Práve táto vodeodolná dlhotrvajúca kajalová ceruzka je správnym doplnkom do malej kozmetickej tašťičky, pretože krásne zvýrazní tvoj pohľad. Je obojstranná a zatiaľ čo na jednej strane nájdeš linku, na druhej strane nájdeš očné tiene. Farby sú perfektne pigmentované a svoje umelecké dielo nemusíš miliónkrát prekresľovať aby bolo výraznejšie, jednoducho stačí jeden ťah ceruzkou. Magnif'Eyes nájdeš v rozličných odtieňoch. Tužka- čierna, zlatá a bronzová a linka. šedá, slivková a ružová. CENA 7,49€/189Kč


Riasenka Wonder'full Volume Colourist 

Miluješ prirodzene vyzerajúce mihalnice, ktoré sa nelepia a nie sú pokryté miliónmi vrstiev riasenky? Ja tiež. Napriek tomu, že som v poslednej dobej velikánska kamarátka s ricinový olejom pre ich rast, riasenku si neodpustím. Moje mihalnice sú už od počiatku krátke a nevýrazné, ricinový olej ich síce začal podporovať v raste, no farebnosť im dodá len riasenka. A nie je nič krajšie ako dlhé a čierne riasy! Wonder'full Volume Colourist je unikátnou kombináciou krémového, ultra čierneho, objemového a tónovacieho komplexu s prírodným farbivom. Riasenka tiež sľubuje zvýraznenie rias už po 2 týždňoch pravidelného používania.
CENA 8,49€/229Kč


Rúž THE ONLY 1

Ako sa hovorí- TO NAJLEPŠIE NA KONIEC! Zamilovala som sa do farebných (ale aj do menej farebných rúžov) a používam ich denno-denne! Konkrétne the only 1 v odtieni 300 je trošku viac krikľavý ako som bola zvyknutá, ale nakoniec som to strávila a nosím ho veľmi rada. Táto novinka od Rimmel má nie len skvelú výdrž pigmentáciu a farebnosť, ale aj krásne vonia. Zloženie je tiež obohatené o vitamín E. Je dostupný v 12 farbách (u nás na Slovensku je však dostupných len 8 z nich).
CENA 5,99€/169Kč 


Okrem pár fotiek produktov som sa rozhodla natočiť maximálne amatérske video aby ste všetko mohli vidieť in real life.


Samozrejme by som to nebola ja, keby som recenziu nedoplnila asi tak miliónom svojich fotiek, kuk teda aj na ne. Fotila som sa so statívom ako vždy, ale tentokrát som to okorenila baterkou upevnenou na selfie tyči, čo k tomu povedať? Keď riešite osvetlenie a ešte nemáte kúpené žiarovky, napadne vás čokoľvek! 

Začnem farebnými fotkami aby ste mali možnosť make-up vidieť aj na fotkách. Potom budú nasledovať čierno-biele, ktorú sú už len experimentovaním, pretože flitrovaná košeľa osvietená baterkou peckovo odrážala svetlo a ja som sa cítila ako dicso guľa, stačilo už len prizvať ľudí a začať tancovať.

Dúfam, že sa vám fotky budú páčiť a moju snahu posunúť recenziu produktov na iný level oceníte :)

Share this:

,

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára