FLATFORMS FOR RUINING THE WORLD

Ahojte! Je 18:27 a ja som si konečne našla čas na to aby som vám postla fotky outfitu z minulého týždňa. Jar je tu, kvietky sú všade a ja stále nosím čiernu. Som v kontraste s prírodou. Som v kontraste asi so všetkým. Teda aspoň tak sa niekedy cítim. NEVERMIND.

Po písomných maturitách som si splnila svoj 3-ročný sen. Nenenene, nemám vlastný byt, nekúpila som si letenku do LA a ani som  nevidela the Neighbourhood live. (zatiaľ) Kúpila som si flatforms- a to po 3-ročnom rozhodovaní sa, hľadania a ďalšom rozhodovaní sa. Najradšej by som si tie topanky nasťahovala do svojej postele (a nie pod ňu), pretože som z nich strašne šťastná. Bola to moja vyslúžená odmena.

A nakoniec to najlepšie. Vrátime sa hneď na začiatok. (dáva to vôbec zmysel?) Myslím k nadpisu. Prečo by mali flatforms zruinovať svet? Ok, možno preháňam, asi zrujnujú len môj hometown, keďže ich nosenie mi zabezpečuje 100% pozornosť každého malého dietka, mladšej žienky, dospelšej ženušky a starej tetušky v mojom okolí. Nikdy som nechápala prečo sa ľudia tej "inakosti" tak strašne čudujú a vždy sa nad ňou musia pozastaviť, okomentovať ju a potom sa ich svet točí ďalej okolo hrania sa počítačových hier, nakupovania kozmetiky, vstávania do práce alebo sledovania telenoviel. Tento odstavec možno začal ako obrovská kritika všetkej existencie (najmä tej ženskej v rôznych fázach dospievania), ale vôbec to tak nie je myslené, to len aby ste ma nemali za obrovskú hejterku. S týmito vecami som sa už naučila žiť a jednoducho si nič neberiem k srdcu, pretože každému človeku sa môže niečo páčiť alebo nepáčiť, môže to milovať alebo nenávidieť. A to, že niečo milujem ja predsa neznamená, že to milujú všetci. Keď som bola ešte malá, každá inak ako dobre myslená poznámka alebo škaredý pohľad na moje "módne" (skôr nemódne) výstrelky ma ranila alebo urazila, Ale prečo vlastne? Veď aj ja sama (samučičká) pri pohľade na svoje fotky z raného teen veku chytám infarkty. (alebo infarkty chytajú mňa?) Síce som vždy bola iná, ale nebudeme si klamať, bolo to strašné. Takže v tejto chvíli v podstate nechápem sama seba a nepáči sa mi moje vlastné staré "ja", kritizujem ho. Už to chápem. Tým nechcem povedať, že za týždeň tie topánky vyhodím, lebo si vlastne uvedomím, že mi skracujú nohy, sú príliš vysoké, príliš iné alebo príliš čierne. Milujem ich. A čo sa týka lásky- som verná. Len som tými všetkými zbytočnými a nesúvisiacimi na seba vetami chcela povedať, že akceptujem všetky názory a nebudem plakať ak sa vám tento fit nepáči.

Niektoré z mojich článkov vyzerajú ako dielo z literatúry postmoderny. Sú kolážou- každý odsek vystrihnutý z inej myšlienky alebo článku... Nehneváte sa, však?

Share this:

CONVERSATION

1 komentárov:

  1. Pekné botý :3 A skús k tomu Outfitu dať bejaký doplnok, napr. v podobe Chokera :)

    OdpovedaťOdstrániť