INSTADIARY JANUARY- MAY

Zakaždým, keď dávam dokopy post, ktorý obsahuje zhrnutie mojej instagramovej aktivity, uvedomím si aké som lenivé prasco, nakoľko dokážem aj 5 mesiacov čakať, kým spravím ďalšie zhrnutie svojich #instadaily fotiek. Mala by som sa hanbiť? Nieee, veď predsa, bol to ťažký rok, maturovala som (táto výhovorka je už viac než irelevantná, ale aj tak ju stále rada používam) 

Instagram som si už zoscrollovala na januárové obdobie a hor sa do koláží, ktoré ako vždy okomentujem. UPDATE: Koláže sú po cca hodine hotové a pripravené na publikovanie. Je neuveriteľné, koľko fotiek som za 5 mesiacov publikovala, asi by som to mala obmedziť... Srandujem.

Neviem či sa nájde ešte nejaký maniak, ktorý sa fotí rovnako často ako ja. Každopádne približne stredom koláže prechádza pomyslená oddeľovacia čiara, pod ktorou mám nové okuliare, v ktorých konečne nevyzerám ako Skrillex. Na šošovky som nejakým spôsobom zanevrela.

Táto koláž sa skladá z fotiek, ktoré súvisia s weirdoship mňa a mojej soulmate. Okrem toho, že posledná fotka potvrdzuje moju teóriu ohľadom jej autizmu, predposledná ma utvrdzuje v tom ako veľmi ma ľúbi a predpredposledná je jedna z najnovších, vtedy som bola vo fitku a ona mi zatiaľ popravila posteľ, a upratala za mňa riad, je to jednoducho zlatíčko! Síce sme sa začali kamarátiť len tento školský rok, ale naše priateľstvo je jedno z tých, o ktorých viete, že budú trvať večne, bez ohľadu na to, aké prekážky vám život postaví do cesty. LuciFerko (obe sme maniačky na Supernatural, kde vystupuje aj postava Lucifera a nakoľko sa tento diabol, ktorého nazývam svojou soulmate volá Lucka, prischla jej táto prezývka, prípadne ju celá moja rodina nazýva len Fero alebo Ferko) je človek, ktorému môžem povedať akýkoľvek hlúpy nápad, myšlienku alebo záblesk, ktorý mi preletí hlavou. Ona je ten typ človeka, ktorému môžte zavolať o 3tej v noci, pokiaľ vás niečo trápi a na ďalší deň na vás kvôli takejto udalosti určite nezaútočí slovne alebo fyzicky. Okrem toho, že spolu sme (a aj budeme!) celé leto vrátane festivalov (Grape a Sziget- po prvýkrát idem na nejaký fest a roztápam sa z toho, že to bude práve s ňou) a brigády, budeme spolu aj po lete, pretože obe sa chystáme študovať v Brne :)

Silvester v BA, nákupy v Banskej Bystrici, deň otvorených dverí v Brne, Big Air v Kremnici a množstvo ďalších miest (vrátane ZH), ktoré sú hneď po mojich selfíčkach najčastejšie publikovanými fotkami.

Jedlo. jedlo, jedlo! Táto koláž asi komentár nepotrebuje.

Pri pohľade na túto koláž sa uštipačne usmievam, pretože mám už pomaly mesiac po maturite a nič čo sa školy týka sa ma momentálne netýka. :D

Je neuveriteľné, že som konečne začala pravidelne čítať, myslela som si, že takéto obdobie na mňa nikdy nedoľahne, ale NIKDY NEHOVOR NIKDY, že?

Posledná fotka/dvojfotka/koláž je venovaná mojím topánkam, ktoré som si kúpila za písomnú maturitu. Páčia sa asi len mne, ale o tom to je. Neobliekam sa podľa nikoho ani ničoho iného než podľa seba :)

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára