FASHION FOTENIE & VIDEO

Aloha!

Pred asi 2 týždňami som sa náhodou zoznámila s dvomi blogerkami za účelom natočenia video ohľadom fotenia fashion. Bol to perfektný zážitok, na ktorý budem vždy rada spomínať.

S babami sme sa videli prvýkrát v živote priamo za účelom natočiť video. a pritom nafotiť fotky. Mať pred sebou dve mladé kočky s foťákom bola fakt sranda, ale aby v tom nebol chaos, tak sme sa hneď na začiatku dohodli, že tá na ktorú sa mám pozerať na mňa vždy zakričí. Video sme začali točiť pri Náplavke. Aj napriek tomu, že na nás všetci pozerali ako na idiotov sme si to užívali a to hlavne preto, že sme to robili spoločne. Sama by som sa tam asi prepadla pod zem a utopila sa vo Vltave.

Outfit sme fotili na 4 rôznych miestach. Počas fotenia sa nám poriadne rozpršalo, takže sme sa museli ukryť v jednej reštaurácií, kde sme si okrem prestávky na jedlo aj perfektne pokecali a zistili sme, že sme na rovnakej vlne. Odišli sme plné motivácie a s úsmevom na tvári. Fotenie a točenie mohlo pokračovať. A pri Náplavke, kde začalo aj skončilo. Dotočili sme posledné zabery a objali sa na rozlúčku s tým, že sme si na facebooku založili skupinový chat, kde budeme dohadovať ďalšie spolupráce, pretože už teraz vieme, že to jedným stretnutím neskončilo. S Lolou sme sa napríklad už dohodli, že spoločne pôjdeme na Sziget a budeme vlogovať!

Tento krátky post s množstvom fotiek je dôkazom toho, že Praha je jedno úžasné mesto plné možností a skvelých ľudí, ktorých môžte stretnúť úplnou náhodou! Je to jeden z dôvodov, prečo to mesto tak neuveriteľne milujem a cítim sa tam ako doma.


Fotky Lola:

Fotky Martinka:Backstage:Video:

Lola
yt: https://www.youtube.com/channel/UCrtokngEKSciYWV4KCvhqvQ
blog: http://lola-j.cz/
insta: https://www.instagram.com/lolajukelson/
facebook: https://www.facebook.com/LolaJcz

Martinka
blog: https://www.marblog.cz/
youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-xAUcQG2EE9N8faLhDaYJA
insta: https://www.instagram.com/marblogcz/
facebook: https://www.facebook.com/marblog.cz/

Share this:

, ,

CONVERSATION

3 komentárov:

  1. tak to fotenie dopadlo úžasne! veľmi ti to pristane a pretransfotmovanie pánskej košele do chick kúsku - palec hore! :). jediné, čo mi vadí, sú legíny, tie sa takto proste nosiť nemajú... inak ti to nesmierne seknem! :).

    KEJMY ♥.

    OdpovedaťOdstrániť