NOVINKY AVON AUGUST

Aloha! 

Opäť tu máme nejaký produktový post, tentokrát sú to produkty ešte z augusta, pretože som sa k tomu akosi nemohla dostať, bola som dlho na Slovensku a všetko som samozrejme nechala v Brne, kam som sa po lete opäť sťahovala.


Je mi úplne jasné, že to asi všetky poznáte, večer sme moc lenivé na to aby sme si zmyli vlasy a čakali, kým sa vysušia a ráno sme moc lenivé skoro vstať aby sme spravili to isté, Presne preto existujú suché šampóny. Vyskúšala som už kopec a tento z rady Advance techniques patrí medzi tie lepšie, pretože okrem toho, že za sebou nezanecháva biele čiastočky, ktoré potom vyzerajú ako lupiny (nedajbože vši) aj krásne vonia.

Dokonca som spravila aj rozdielovú foto. Produkt nebolo obtiažne vyskúšať, pretože občas (dosť často) som strašne lenivé prasa, a keď si hlavu nezmyjem 3 dni začína to byť noticeable. 
Občas (takmer stále) mám macimálne rozlietané vlasy na všetky strany a uhladiť by mi ich pomohol asi len liter slnečnicového oleja, keďže zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia. Avšak tak hlboko klesnúť som zatiaľ ešte nemusela a konkrétne tento sprej na vlasy mi pri ich skrotení bol viac než dosť nápomocný.
Prekrásna svieža a ohromne ženská vôňa. Jedna z tých najlepších Avon voňaviek, ktorá prešla mojimi rukami. V kozmetickej taštičke ju mám 24/7. Opäť to nie je jedna z tých moc sladkých, ktoré nemám rada, tie Hannah Montanovské vône ma našťastia prešli počas dospievania. V zložení Mesmerize black nájdeme mandarínku, jazmínovú esenciu a mojé obľúbené drevité tóny, na ktoré som trošičku úchylná. Už len ten flakónik vyzerá ako million bucks, jaj. 
Pekný odtieň ružovej (vintage pink), ktorý perfektne doplnil moju stále obsiahlejšiu zbierku rúžov. Bez nich sa jednoducho cítim ako nahá, preto mám stálu potrebu zhŕňať a dokupovať nové. Jedného dňa si okrem celoizbového šatníku (ktorý je mojím snom odkedy som sa narodila) si budem musieť pravdepodobne obstarať aj celoizbové skladisko kozmetiky. Rúž je krémový, takže vôbec nevysušuje pery a opäť pekne vonia.Posilňujúci lak na nechty

Odkedy som prešla z fázy "idem na gélové nechtíky raz za 3 týždne" do fázy "budem si ich radšej lakovať a začnem šetriť" (čo v mojom prípade znamená jednoducho minúť tie peniaze radšej na handry ako na blbé nechty) som mala ooobrovké problémy so štiepením nechtov. Strašne sa mi lámali, vyzerali katastrofálne. Preto som ich stále lakovala všeličím možným vyživovacím, regeneračným a posilňujúcim. Teraz konečne vyzerajú ako nechty. Tento lak zabraňuje práve už spomínanému štiepeniu, takže v mojom balíčku prvej pomoci nemohol chýbať.
Laky od Avonu mám veľmi rada, preto si pri vyberaní produktov takmer vždy vezmem aj nekaký z nich. Tentokrát som sa rozhodla pre nude odtieň "Mauve rose", pretože tieto odtiene som si v poslednej dobe veľmi obľúbila. Z každej nude veci cítim kardashian vibe, takže asi som aj zistila prečo je pre mňa nude takmer novou čiernou. 
A nakoniec tu máme jediný produkt, pri ktorom som bola nútená prečítať si letáčik. Je to depilačmý krém na tvár. Hľadala som ho v drogérkach, ale nikde nič. A depilovať si tvár voskom na nohy nemusí byť najlepší nápad. Voskové pásiky na tvár sú tiež dooosť bolestivé a neraz mi pri nich vyhŕkne slzička. Nebudeme si klamať. Občas pedo fúziky nerastú len chlapcom v 15. Aj keď sú jemné a viditeľné len na slnku, každej žene to pri niekoho povšimnutí podkopáva sebavedomie, preto sa takejto situácií treba určite vyhnúť a zneškodniť túto chybičku krásy skôr ako vám vyraší lepší mustache ako vášmu frajerovi, prípadne mladšiemu bráškovi v puberte!
Share this:

CONVERSATION

1 komentárov: