EGYPT 2017

Aloha!

Začať článok tým, že Vám chcem ukázať článok z dovolenky, na ktorej som bola pred mesiacom asi nie je nič, čím by som sa mohla chváliť, ale... Ale vlastne to žiadne ale nemá. Problém bol s videom, pretože dostať iphoňácke videá do sony vegas je práca na niekoľko večerov, a keď sa vám to aj podarí, občas sa dočkáte len zvuku, pretože obraz protestuje. Nevermind, vyriešila som to strihaním cez movie maker a úpravy som dokočila vo Vegase. Toľko k technickej stránke, možno som mohla na začiatku upozorniť, že to zaujímavejšie sa dočítaš až v ďalšom odseku, hups.

Po lete v Prahe nastal v septembri čas vrátiť sa do basic života a začať tráviť viac času s rodinkou. Vzťahy sme tento rok utužili v Egypte. Okrem toho, že mi z ich stravy každý deň dával žalúdok vedieť o svojej existencií  (negrckala som, len bolesti boli na každodennom to do liste) a v mori ma hrýzli mäsožravé rybky som si dovolenku fakt užila! Počasie bolo neuveriteľné teplé (až nad mojimi hranicami) a spotená som bola už pri východe zo sprchy. 

Počas dňa sme sa skoro stále bazénovali a medzitým papali. Večery sme trávili na izbe, kde sme celá rodinka pozerali nejaký dobrý film. Každý deň mi minimálne jeden Egypťan niečo pochválil, prípadne si vypýtal facebook a pri výlete na trhovisko ma okrem tiav chceli meniť aj za Audi. Mami, oci, ďakujem, že ste ma stále nevymenili! Beriem to ako dôkaz vašej čistej a nezištnej lásky! (Ale áno, keď budem veľká a bohatá, budem vás na dovolenky brávať ja)


A teraz pár fotiek :)


Share this:

,

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára