Ripped jeans

Aloha!

Aj napriek tomu, že od 14.2. ubehli už 3 takmer plné 24-hodinovky, rozhodla som sa s vami podeliť o môj outfit.

Tento "sviatok" nezvyknem celebratovať už len z princípu, že ľudia by si mali vyznávať lásku oveľa častejšie ako sa v jeden deň hrať na to, ako je všetko perfektné. Odbije 12ta hodina nočná a zrazu vädnú valentínske kvety a slovíčka ako "miláčik, lásočka a zlatíčko" nahrádzajú vulgarizmy. Ok, ja viem, že to tak nefunguje všade.. Ale voči láske som skeptická a voči valentínskemu "sviatočku" tiež.

Tento deň som strávila na cvikách v škole (aspoň vtedy ju navštevujem) a neskôr v kaviarni, kde ma neuveriteľne fascinovala táto živá stena. Hneď po dopití čokoládky a mrkvovom koláčiku sme so Sabinkou utekali do soľnej jaskyne. Kde... To bolo úplne iné ako na po*ratom zľavomate. Posadili sme sa do lehátok (áno posadili), pretože tie "sklápacie systémy" akosi nefungovali a zakaždým, keď sa mi už podarilo takmer ležať som sa vrátila naspäť do sedu pomalým pohybom. Wtf. O dve stoličky ďalej niekto kašľal na celú miestnosť 4x3 metre a ja som v pokoji zhlboka nasávala soľ z okolia presviedčajúc sa o tom, že moje penicilínové antibiotiká ma ochránia. Nemôže predsa hneď po angíne prehupnúť na nejakú chrípku alebo inú nechutnosť.

Počas 45-minútového sedenia v takmer tichu, narúšala ho len relaxačná hudba a kašeľ neznámej, som rozmýšľala nad svojím životom, kládla si existenčné otázky a občas niekomu odpísala na messengeri.

Potom sme sa ešte stavili v pár obchodoch ako správne nákupné maniačky, rozlúčili sme sa a o pár minút som sa stretla s Luckou, ktorá u mňa nocovala.  

V poslednom čase sa stále obklopujem svojimi kamarátmi. Nezatváram sa v Brne ani doma) a dokonca nemám čas pozerať seriály. Nikdy som si nemyslela, že dospejem do tejto fázy, pretože na seriály si nájdem čas vždy!

A tak.

Aký bol váš valentín? 

Ps: Viem, že "v" má byť "V", ale pre mňa je to úplne bezvýznamný sviatok, ktorý nijak special neprežívam, so...


Share this:

CONVERSATION

3 komentárov:

  1. I love your blog! If you want you can check out mine! I write about fashion,beauty and lifestyle. Maybe we can follow each other and be great blogger friends ♥

    http://herecomesajla.blogspot.ba/

    OdpovedaťOdstrániť