DRUG QUEEN

Asi prvé, čo mi napadlo, keď som uvidela moje fotky z rána. Mierne rozospatá, otrávená z ranného vstávania, nepripravená čeliť nechutnému začiatku jari, ktorý by sa s mojim čistým svedomím dal nazvať stále zimou. Aj napriek tomu nikdy nedám dopustiť na svoje ranné rituály. Raňajky, umytie tváre a zubov, zapálenie lampy, prichystanie zrkadla a polhodinka venovaná make-upu, v ktorom sa v poslednej dobe neskutočne vyžívam a vždy, keď sa mi niečo podarí vykúzliť podľa mojich expectations, chcem plakať šťastím. 

Dnes ráno som oficiálne prvýkrá vyskúšala paletku FIRE od Nyx, ktorú som si objednala na Vianoce. Použila som z nej len 2 tiene- červený a žltý. Niekomu príde červená na očiach nechutná, prípadne znakom ochorenia, ale podľa mňa je strašne dope aj napriek tomu, že na pár (takmer all of them) mojich selfíčkach vyzerám ako po poriadnom fláme, taká drogová kráľovná. 

Okrem toho som dnes vyšla zo svojej comfort zone aj vďaka outfitu, ktorý zahaľuje a pritom odhaľuje. Milujem nude farbu (ktorá minimálne dopomohla rozbiť ten gothic dojem) a tieto body som si jednoducho musela kúpiť aj keď nemám žiadne cici! O to menej vulgárne ten výstrih pôsobí. S podprsenkou to síce nebol úplne good idea, ale čas "free the nipple" ma už prešiel a pri tomto kúsku som sa obávala, že spojenie "free the nipple" naberie úplne iný rozmer, keď sa napríklad zohnem alebo mi niekto hravý príde potiahnuť za šnurovačku, hihi. 

Share this:

CONVERSATION

3 komentárov:

  1. Rada sledujem tvoje výtvory na Instagrame! Si na make-up veľmi šikovná :) A pre mňa napríklad vôbec nič vulgárne nepôsobí, práve naopak vyzerá to sexy a žensky!

    Klaudia Duranova

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Veľmi pekne líčenie 😊 Podarilo sa ti.

    Suesanqa

    OdpovedaťOdstrániť