Street style vibe

Aloha!

Nie je to až tak dávno, cca týždeň?, odkedy som pridala posledný outfit. A na prekvapko tu mám opäť ďalší! Moja úžasná kamoška Kris si začala obľubovať post fotografky a musím uznať, že jej to fakt ide! Včera večer sme dobrovoľne išli do Technologického parku, kde chodíme do školy (dobrovoľne veľmi zdôrazňujem, pretože ju v poslednej dobe trošku viac flákame, ups) a našli sme pár zaujímavých miest, kde sme fotili. Ešte nám ich celkom dosť zostalo v zálohe. 

Som šťastná, pretože Kris ma po 5-tich fotkách nestopne a pokračuje, snaží sa plniť moje požiadavky, ktorými myslím 300 rovnakých fotiek s úsmevom, bez úsmevu, s hlavou vpravo, s hlavou vľavo, a dokáže ma skritizovať, keď sa niekde moc hrbím, moc vytŕčam brucho alebo sa tvárim ako idiot. Čo si fakt vážim, pretože nie je nič horšie, ako keď zistíš. že zo 100 fotiek, ktoré máš je 99 na p*ču až doma.

V poslednej dobe si stále viac uvedomujem akých úžasných ľudí mám vo svojom živote a robí ma to neskutočne šťastnou, klop, klop. Fakt som potrebovala dôjsť do viac stable place čo sa týka mojich kamošov a ľudí, s ktorými trávim svoj voľný čas. Teraz sa cítim skutočne spokojná a zaklopem si ešte raz aby som to náhodou nezariekla. Aj keď by filozofia ,,keď je zle, stále môže byť aj horšie" mohla zafungovať aj naopak ,,keď je dobre, stále môže byť ešte lepšie", či?

A nech prekecnem aj niečo k outfitu. Oranžovú, žltú a červenú som dokopy ešte nikdy dať neskúšala, možno mi to prišlo tabu, nevkusné, divné alebo čojaviemčoešte, ale nakoniec som s výsledkom celkom spoko, experimentovanie ma baví. Hlavne milujem tú červenú koženku, ktorú som si kúpila minulé leto a je jednou z najobľúbenejších kúskov môjho šatníka.

BTW: Ak sa divíte prečo sa snáď na každej fotke pozerám niekam úplne doblba, je to preto, že blesk v okuliaroch buď úplne vymazal moje oči alebo hádzal divné odlesky, alebo pos*al niečo iné, hihi.

Share this:

CONVERSATION

1 komentárov: