Ó, šaty

Aloha!

Jar s letnými teplotami už máme v plnom prúde, ale sú na ňu pripravené aj naše šatníky? Dlhé nohavice a eskimácke bundy sme už pred pár týždňami odložili do poličiek. Teraz na scénu nastupujú šaty, sukne a vzdušné materiály. Nakupovanie cez internet je pre nás určite pohodlnejšie ako hodiny strávené v nákupných centrách. Dnes sa pozrieme na pár jarno-letných kúskov. Najviac sa budeme zaujímať práve o šaty, ktoré disponujú takmer neobmedzenými možnosťami. Rôzne strihy, farby, vzory, nové trendy a množstvo kombinácií. Dnes si niekoľko z nich predstavíme.

Maxišaty sú vždy tou správnou voľbou. Či sa už jedná o denný výlet do mesta alebo večernú prechádzku po pláži, nikdy nesklamú. Okrem toho, že opticky predĺžia, postave veľmi lichotia aj v prípade kilečká naviac.


Off-shoulder šaty sú obrovským trendom, ktorý nemôže chýbať v žiadnom šatníku správnej nákupnej maniačky. Rovnako sú príjemným osviežením šatníka. Odhalené ramená jednoducho pôsobia sexy! Úžasným beauty tipom je zaobstarať si trblietavý olej, ktorý aplikujete do dekoltu a na obe ramená. Slniečko už spraví svoju prácu.

Slovo leto vo mne evokuje slobodu, množstvo farieb, vzorov a šialených kombinácií. Je to časť roka, kedy máme tú najlepšiu možnosť odviazať sa a užiť si krásne počasie. Vzory jednoducho milujem a módu nikdy neomrzia. Aj z jenoduchého outfitu dokážu vykúzliť niečo neprehliadnuteľné a to často bez akejkoľvek snahy naviac v podobe doplnkov.

Stay basic. Alebo v jednoduchosti je krása. Pokiaĺ výrazné vzory a farby nie sú práve vašou šálkou kávy a váš štýl radšej držíte v menej výraznej rovine, tieto kúsky budú to pravé orechové! Tieto kúsky sú rovnako použiteľné aj pre dámy, ktoré veľmi radi šperkujú svoj outfit rôznymi doplnkami, pretože jednoduchosť v týchto šatách dáva obrovský priestor prejavu vašich umeleckých schopností pri skaldaní outfitov!

Verím,ze po dočítaní tohto článku som vo vás vzbudila ducha nakupovania a už máte niekoľko šatových kúskov vo vašich košíkoch!

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára