Brown skirt

Aloha! 

Dnes pridávam druhý a aj posledný outfit z Viedne, Ako ste si už asi všimli, čo sa nadpisov týka, moja originalita je na bode 0. Musím sa v tom zlepšíť, asi by som si to mala napísať na zoznam novoročných predsavzatí (wtf, je ešte len júl)

Outfit sme fotili pri nejakom Dunajskom kanály (Lucka, ako sa to len volalo? :D)  a mne sa asi 5 sekúnd predtým odtrhol remienok z topánky a zvyšok exkurzie, ktorá pokračovala Primarkom, som chodila ako posledný retardko. Whatever. Aj tak sme si to obe náramne užili, hlavne to fotenie pri kanály, kde Lucka zahliadla niekoho šňupkať coke a potom sme sa obe zvyšných 15 min čo sme tam strávili takmer pos.... pokakali strachom, že to bude mať nie len dychberúce (škrtenie) ale aj životberúce (pár bodných rán) následky.

Zvolila som nenáročný outfit, ktorý sa skladal zo strieborných kruhových náušníc, ktoré sa asi stihli stratiť v mojich šedinách, voľný crop top čiernej farby, hnedú sukňu (preto ten hrozne oridžnl názov!) a nakoniec moje najviac fav sandále, ktoré vyzerajú ako kopýtka (a už týždeň sa modlím, že sa budú dať zalepiť, inak to asi oplačem). :)Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára