Máte už plavky na túto sezónu?

Aloha!
Vonku sú obrovské horúčavy a tieto dni je úplne najlepšie tráviť na dovolenkách a kúpaliskách, pretože na klasické existovanie je príliš teplo. Množstvo žien má práve v tomto ročnom období roka najväčšie stresy, pretože na scénu prichádzajú plavky. Dovolím si povedať, že 90% žien trpí akýmsi komplexom zo svojho tela. Či už len kvôli nejakému faldíku, väčšej časti alebo celku. Prečo sa ale zbytočne stresovať, keď na svete existuje tak veľa farieb, strihov a vzorov, ktoré dokážu opticky pomôcť?

Ak máte problém s výberom, e-shop lascana má funkciu "špecialista na plavky", kde o svojej postave naklikáte pár vecí a následne si môžte prečítať pár rád do čoho ísť a čomu sa radšej vyhnúť, prípadne plavky s daným parametrami zakúpiť.

Väčšina žien je verná bikini plavkám, ktoré majú niekoľko rôznych variácií. Ženy s väčším poprsím si potrpia na kosticové plavky, ktoré všetko udržia na tých správnych miestach. Trojuholníkový strih vrchného dielu je nikdy nestarnúcou klasikou a vždy, keď si myslíme, že nás už opustil, je opäť trendy. Obrovskou vychytávkou je strih bandeau, ktorý má odopínateľné ramienká a tým pádom je opaľovanie o niečo jednoduchšie!

Jednodielne plavky sú, samozrejme. v kurze aj počas letných mesiacov. A určite neslúžia len ženám, ktoré chcú zakryť svoje nedostatky, Pôsobia vkusne a sexy, pretože obopnú celú postavu. Taktiež vás uchránia pred občasným zosúvaním vrchného dielu, môžte sa cítiť plne v bezpečí. Ich jedinou nevýhodou je nerovnomerné opálenie. 

Leto je ako stvorené pre všetky krikľavé farby a skúšanie nových vecí. Popustiť uzdu fantázie padne vhod a miesto klasických strihov plaviek je určite vhodné investovať aj do viac experimentálnych strihov a vzorov. Vašu pláž/kúpalisko určite rozžiarite!

Obrovským hitom tohto roka sú high cut plavky- plavky s vysokými výkrojmi. Je to opäť silné retro, ale postave veľmi zalichotia, pretože zvýraznia boky a zúžia pás, nechcem povedať, že vyformujú postavu, pretože toto slovné spojenie nenávidím, postavu vyformujú len sťahovacie veci a šport, oblečenie samo o sebe zas tak kúzelné nie je. Tento trend som si veľmi obľúbila a iné plavky toto leto ani nenosím.

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára