I wear pink too!

Aloha!

Aby ste ma stále nevideli len v čiernej, v poslednej dobe som začala nosiť aj farebnejšie farby a čím ďalej, tým častejšie. Áno, samu ma to prekvapuje!  Vytiahla som aj moje mačičkovské okuliare, ktoré miv  šuflíku zapadali asi rok prachom spolu s ďalšími 15timi okuliarmi, ktoré vlastním.

Koženková bunda je také moje jesenné go to. Najhoršie ale je, keď sa v daný deň rozhodne byť poobede pomaly 20 stupňov, a keď sa vraciam zo školy, chce takmer mrznúť, Účel splnený, pretože ja mrznem.

Len toľko som mala dnes na srdci.

Ale.

Vopred vás chcem upozorniť na to, že sa plánujem konečne rozpisovať na určité témy, prípadne sa s vami deliť o moje skúsenosti, pretože za posledné roky som od textov, ktoré majú hlavu a pätu prešla ku galérií fotiek s pár slovami, ktoré zo seba občas sama dosť dlho ťahám, pretože ak sa k danému outfitu neviaže žiadna funny vec, tak je to len (s)prosté opisovanie kúskov oblečenia, ktoré mám na sebe a je to úplne očividné a prvoplánové. Písanie mi dosť chýba a myslím si, že hlavne tou zimou, ktorá vonku onedlho začne vládnuť, budem mať okrem písania bakalárky kopec času aj na niečo čo ma baví, hah.

That's all.

Share this:

CONVERSATION

1 komentárov:

  1. Držím ti palce v tvojom pláne a teším sa na podobné články <3
    btw. milujem farby, no niekedy je pre mňa ťažké skombinovať niečo iné než čiernu... ale tento look sa mi páči, no najviac ma zaujali tvoje úžasné boty!!! <3
    NORALIC

    OdpovedaťOdstrániť