I'm the lost Kardashian

Aloha, priatelia!

Pretože vonku to začína vyzerať depresívne a ja mám ešte pár outfitov odložených v telefóne ako spomienku na tie krásne, teplé a slnečné dni, rozhodla som sa ich postupne "vypostovať" aby sa mi náhodou nestalo, že ešte v decembri vás budem zásobovať niečím neaktuálnym.

Myslím si, že hneď prvý pohľad (teda ak ste si už zvykli na moje kreácie, fialové vlasy a tak) vám spadol rovno na moje nové topánky. Obrovská láska k flatform topánkam, ktorú prechovávam sa opäť činila, a keďže som vždy načahovala paprčky len po tých čiernych, svoju zbierku som oživila niečím menej temným. Sú neuveriteľne pohodlné, stihli si so mnou prežiť aj prvý pád, a to práve v deň premiéry , keď som sa snažila nastúpiť do autobusu, priznávam sa, že tento triviálny úkon som očividne veľmi podcenila.. No a kabelka letela vzduchom, nastúpila ako prvá, pokračovala som ja, moje ruky na podlahe a spoza mňa nastupujúca kamarátka, ktorá sa smiechom rozplakala pri pohľade na podrážku mojich topánok a fakt, že som na sebe mala sukňu. Ale.. Rada robím ľuďom radosť zo života a krajšie dni! A to som si ešte ráno povedala "neskúšaj niekde zakopnúť alebo spadnúť, lebo pri tebe tie tenisky dlho bielymi nezostanú!" moje podvedomie asi malo pravdu.

Vzhľadom na rozrastajúce sa množstvo Kardashianiek som si ako ich obrovský fan musela asi pred pol rokom kúpiť toto tričko, možno si ma vďaka nemu raz nájdu. Alebo aj nie. Prišlo mi funny a potrebovala som ho kvôli svojmu materiálnemu šťastiu!

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára